» » Бойко заверил, что многочасовые переговоры Януковича и Путина все же дали некий результат

Бойко заверил, что многочасовые переговоры Януковича и Путина все же дали некий результат

Сьогодні, 6 березня, віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко заявив, що Україна задоволена ходом переговорів на вищому рівні з керівництвом Російської Федерації, які відбулися напередодні.

Міністр повідомив: "Як ви знаєте, здійснено візит президента нашої держави в РФ. Результати позитивні, так як було обговорено широке коло питань, і по співпраці з різних сфер у нас є дуже хороші перспективи, в тому числі, енергетичне питання також було обговорено. У нас є певний прогрес, так як ми будемо рухатися по широкому колу питань плідної співпраці ".
Нагадаємо, 4 березня, президенти України і Росії під час зустрічі в Завидово (Росія, Тверська область) обговорили низку актуальних питань двостороннього співробітництва, у тому числі газовий питання.
Як повідомлялося, на початку переговорів з Януковичем президент РФ Володимир Путін повідомив, що товарообіг між двома країнами скоротився на $ 5 млрд і склав $ 45 млрд. Янукович пов'язав ці втрати зі слабким розвитком економічної інтеграції своєї країни з Митним союзом.
"У нашій співпраці з Митним Союзом проходять негативні процеси. Це стосується двох сторін, і нас не радують втрати у сфері економіки у зв'язку з цим ", - відповів Президент України.
Крім сказаного вище, Путін повідомив, що під час зустрічі планується розглянути питання співпраці країн у сфері космосу, авіабудування, енергетики. "Співпраця йде не без проблем, але в цілому робота проходить успішно. Треба обговорити, що стримує наше співробітництво і що зробити для його розвитку", - сказав президент РФ.
У свою чергу, Янукович підтримав цю пропозицію і сказав, що "необхідно коригувати позиції з питання співпраці, а по деяких проблемах прискорити спільні дії ". Він наголосив на необхідності обговорити питання співпраці в атомній енергетиці та будівництво двох атомних блоків. "Замовлення на обладнання у цій сфері йдуть не дуже швидко і треба прийняти рішення прискорити цей процес", - сказав Янукович.
Також Президент акцентував увагу на необхідності прискорити співпрацю в авіабудуванні і по літаках Ан-148 і Ан-124. Янукович під час зустрічі підкреслив готовність взяти участь у форумі в Нижньому Новгороді з розвитку міжрегіонального співробітництва.

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

    

Комментарии -
0