» » В Швеции создадут плавучие острова для добычи солнечной энергии

В Швеции создадут плавучие острова для добычи солнечной энергии

Найближчим часом в Швеції буде реалізований унікальний енергетичний проект - фахівці планують побудувати три концептуально нові мобільні сонячні установки.

Як повідомляється, установки будуть розташовуватися на плавучих островах, які побудують на Невшательском озері. Термін експерименту складе 25 років.

Згідно з планом, діаметр островів складе 25 метрів, а на кожній плавучій платформі розташуються відразу 100 фотопанелей, які будуть перетворювати енергію світла в електрику. Платформи будуть зібрані з надувних кіл і запущені в плавання недалеко від берега.

Фахівці відзначають, що проект є експериментальним і ляже в основу майбутніх, більш великих установок подібного типу, які будуть використовуватися для конкретних практичних потреб.

Таким чином, експерти мають намір вивчити, наскільки сильно впливають вітер і вода на конструкцію, з метою створити максимально надійний варіант в майбутньому.

Примітно, що з метою досягнення найбільшого ефекту острова будуть забезпечені поворотним пристроєм, який дозволить обертати їх на 220 градусів, підставляючи максимальну площу панелей під сонячні промені.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли про особливості розвитку української відновлюваної енергетики.

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

    

Комментарии -
0