» » Без компромиссов Медведев исключает вступление Украины в ТС в формате 31

Без компромиссов Медведев исключает вступление Украины в ТС в формате 31

Вчора, 18 березня, прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що у форматі 3 + 1 у Митному союзі участь України неможливо, необхідно або ратифікувати всі документи, або отримати тільки статус спостерігача.

"Очевидно, що членом Митного союзу і майбутнього Євразійського економічного союзу може бути така держава, яка прийняло і ратифікувала всі документи Митного союзу і Економічного союзу. Все інше - це не членство, це може бути статус спостерігача або щось інше", - заявив Медведєв.

"Наші українські друзі люблять поміркувати на тему приєднання - 3 + 1 і так далі. 3 + 1 не буде, так не буває. Або все, або нічого, але тоді це спостереження або щось інше", - сказав прем'єр.

Медведєв також додав, що в підготовлюваному договорі про створення Євразійського економічного союзу необхідно ретельно відрегулювати процес отримання членства в цьому об'єднанні. У свою чергу, перший віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов відзначив, що цей договір необхідно підготувати і винести на розгляд Вищої економічної ради до 29 травня 2013.

Раніше спікер українського парламенту Володимир Рибак заявив, що питання про входження України до Митного союзу на даний момент не стоїть, ключовим для України є напрямок євроінтеграції. При цьому він заявив: "Ми можемо підписати якісь двосторонні документи, може, в рамках формули 3 + 1".

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

0
    

Комментарии -
0