» » Как получить кредит под залог недвижимости в Сбербанке, и на каких условиях другие банки оформляют этот займ

Как получить кредит под залог недвижимости в Сбербанке, и на каких условиях другие банки оформляют этот займ

Кредит під заставу нерухомості в Російській Федерації вважають порівняно новим кредитним продуктом, хоча він вже встиг сподобатися багатьом громадянам. Більш популярна дана позика серед тих, кому кошти необхідні на навчання, розвиток або розширення власної справи, придбання будь-якої власності. Так, споживач оформляє заставу на вже куплену квартиру для того, щоб після придбання нової житлоплощі, продати старе житло і виплатити позику по новому кредиту. Реалізувати свою мрію, взяти кредит під заставу нерухомості, в даний час може практично кожен громадянин і в будь-якому банківській установі. Але тільки Ощадбанк пропонує найбільш вигідні та доступні, для кожного бажаючого, умови.

Кредит під заставу нерухомості в Ощадбанку: процес оформлення


По-перше, саме Ощадбанк є одним з перших банківських установ, що запропонували позику під заставу вже наявної у власності нерухомості на більш доступних умовах. Оформити такого роду займ в Ощадбанку цілком можливо, позичальникові тільки необхідно надати офіційно завірений джерело отримання прибутку, документацію, яка підтвердить, що власність саме його і може виступати в якості застави, а так само заплатити початковий внесок, як правило, його розмір не перевищує двадцяти відсотків. Дане банківська установа надає позики, як у національній валюті, так і іноземної, наприклад, в євро або доларах США, і мінімальний розмір позики не обмежений. Варто враховувати, що банк може не погодитися з майном, яке показується в якості застави. Відбутися це може, якщо будинок збираються зносити, він знаходиться в жалюгідному стані, стоїть у черзі на капітальний ремонт. Ще до відмови можуть призвести незареєстровані перепланування, помилки, допущені при приватизації або ж порушення прав власності. Кредит під заставу нерухомості оформляється на строк від трьох до двадцяти п'яти років, вік позичальника повинен становити від двадцяти одного до шістдесяти п'яти років.Список сміливих банківських установ, які видають позики під заставу нерухомості


Райффайзенбанк видає позику до тринадцяти мільйонів рублів, на п'ятнадцять років і приблизно під двадцять третій відсотка річних. Московський кредитний банк оформляє позику під 14% річних, якщо в іноземній валюті, і під 21% річних, якщо в рублях. У розмірі 60% від вартості власності на десять років, не більше. Газенергопромбанк видає позику під 22% річних у національній валюті, до п'ятдесяти відсотків від вартості житла максимум на п'ять років, і тільки для співробітників нафтогазового виробництва на десять років. Кредит Європа банк видає позику під двадцять і один відсоток річних у доларах, і під двадцять чотири відсотки річних у національній валюті. Позику в цьому банку можна оформити тільки на ремонт або поліпшення умов подальшого проживання на п'ять років. Окрім цього позичальник проводить оцінку власності, яка в середньому коштує п'ять тисяч рублів - це квартири, п'ятнадцять тисяч рублів - будиночка за містом. Чи не погодитися з оцінкою незалежного оцінювача банківська установа не може, але воно може скоротити розмір позики приблизно на десять відсотків. Якщо дивитися з іншого боку на ситуацію, то в умовах зниження цін на нерухомість, компанії, які кредитуються банком, отримують ринкову вартість майна, що закладається на двадцять відсотків, нижче реальної вартості. У підсумку хочеться відзначити, що якщо Ви зібрали всі необхідні документи, провели аналіз кредитних продуктів і вибрали підходящий, можете йти в банк і оформляти займ.P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

    

Комментарии -
0