» » Выбираем выгодный кредит на жилье

Выбираем выгодный кредит на жилье

Абсолютно непросто вибрати вигідний кредит на житло. Оформляють іпотечні позики багато банківських установ, а от умови видачі істотно різняться між собою. Крім того сильно ускладнюють становище всілякі приховані комісії, що коливаються процентні ставки і додаткові платежі. Самий звичайний громадянин просто не зможе в мінімальні терміни проаналізувати ситуацію і вибрати найвигідніший кредит на житло, а ось розібратися з деякими фінансовими поняттями потенційному позичальникові доведеться неодмінно.

Базові відомості, що стосуються оцінки вигідності позики на житло


На початку, перед тим як оформити найвигідніший кредит, варто позначити тип житла, яке Ви бажаєте купити. Практично у всіх випадках, банківські установи надають безліч способів кредитування.

Залежно від способу, Ваші подальші дії, в процесі оформлення позички, будуть відрізнятися:


- Первинний ринок;
- вторинний ринок житла;
- приватне будівництво житла. Після того, як Ви обрали спосіб кредитування, необхідно ретельно проаналізувати параметри іпотечної позики: в якій валюті будете брати кошти, період кредитування, частку щомісячних платежів в загальній сумі прибутку. Банківські співробітники радять своїм потенційним клієнтам, аналізуючи свої фінансові перспективи, трохи їх применшити, щоб сформувати так звану «подушку безпеки» на той випадок, якщо їх фінансове становище різко погіршиться. У банківському установу необхідно дізнатися наступну інформацію по позиці: стандартний кредитний відсоток, розмір первісною та щомісячної комісії, ймовірність оплати страховок, вартість послуг фахівця з оцінки нерухомості і нотаріуса, а також можливість додаткових витрат за розрахунково -касове обслуговування. Всі вищеперелічені відомості вплинуть на вирішальні ув'язнення в процесі вибору кредитної програми, так як найвигідніший кредит на житло фахівці радять шукати, використовую так звану ефективну ставку кредитування. Як тільки ефективна ставка кредитування буде визначена, потенційний позичальник отримає реальну процентну ставку за позикою з урахуванням всіх платежів і комісійних виплат. Це, у свою чергу, дозволить порівняти всілякі кредитні програми між собою. Вирішуючи головну задачу, під назвою «найвигідніший кредит на житло» звернути особливу увагу необхідно як і на вище позначений інструмент розрахунку ефектною кредитної ставки, так і на іншу сторону процесу, яка супроводжується такими умовами: визначається розмір початкового платежу, форма розрахунку за позикою і максимально можливий період кредитування.
Основні поради щодо вибору найбільш вигідного позики на житло


На завершення хочеться відзначити кілька порад щодо вибору позики від фінансових фахівців даної сфери:

- укладайте кредитний договір на максимально тривалий період з можливістю переплати без накладення штрафів, адже це зможе скоротити Ваші щомісячні виплати, а якщо у Вас з'являться додаткові вільні грошові кошти, ними можна буде погасити позику достроково; - перед тим, як підписати який-небудь документ обов'язково прочитайте його повністю, не упускаючи всіх нюансів. Покладатися на чесність банківських співробітників не варто; - банківська установа необхідно вибирати без заплямованою репутації. Крім того, краще віддати перевагу тій фінансової організації, яка здійснює свою діяльність на іпотечному ринку вже не перший рік.P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

    

Комментарии -
0