» » Кредит за час без справок и поручителей | Вид кредитования

Кредит за час без справок и поручителей | Вид кредитования

Будь-яка фінансова організація спрямовує свою професійну діяльність на задоволення потреб усіх категорій клієнтів. Так і банківські установи створюють безліч програм кредитування для різних категорій позичальників. Одним не важко представити всі необхідні документи та довідки, заставу або поручителів, а іншим просто не вистачає часу і можливостей на весь цей процес. Тому банківські установи і оформляють кредит за годину без довідок і поручителів, тобто, відбирають у себе гарантію того, що грошові кошти будуть повернуті.

Кредит за годину без довідок і поручителів: особливості

Оскільки даний вид кредитування заснований на споживчій позичці, різновидів його надання може бути декілька, але їм усім притаманне деякі риси:

• швидке оформлення позички;
• мінімальний пакет необхідних документів;
• короткостроковість, надається від трьох місяців до трьох років;
• низька максимальна сума , до ста п'ятдесяти тисяч, вкрай рідко до трьохсот тисяч;
• досить висока комісія за користування.

Розглянемо ці риси більш докладно

Позики без забезпечення називають швидкими або експрес-кредитами. Деякі банківські установи заявляють, що можуть оформити кредит за годину без довідок та поручителів. Саме тому позики без застави та поручителів мають таку популярність в торгових точках при покупці різних товарів у кредит. Як тільки Ви заповнили анкету та передали її на розгляд, відповіді чекати, довго не доведеться.

Кредит за годину без довідок і поручителів: обов'язкові умови для позичальників

Умови для позичальників, на яких видається незабезпечена позичка, в різних банківських організаціях можуть бути абсолютно різні. Одні вимагають місцеву реєстрацію і що б Ви були в працездатному віці. Інші для оформлення позики без поручителів і застави можуть так само вимагати довідку з місця роботи з піврічним стажем. Відомості про розмір доходу часто просто вказуються зі слів позичальника, і відповідна довідка може придатися вкрай рідко. При оформленні позики необхідно надати паспорт і будь другий документ, наприклад, закордонний паспорт, водійські права, карта пенсійного страхування, свідоцтво про присвоєння индикационного номера. Застава майна або поручителі по позиці третіх осіб не виступають абсолютною гарантією повернення позики, але їх присутність значно знижує ризики неповернення для банку. Саме тому у разі відсутності будь-якого забезпечення, банківські установи намагаються максимально себе убезпечити, надаючи позики в невеликих розмірах і на більш короткі терміни . Так само ризики неповернення незабезпечених позичок компенсуються завищеними процентними ставками. Саме тому, якщо Ви розпорядженні достатній час, беріть довідку з місця роботи про Ваші доходи і звертайтеся в банк, який розглядатиме Вашу заявку більш ретельно. Тоді і процентні ставки за позикою будуть значно менше. Якась простота позик баз довідок та поручителів приховує в собі не тільки позитивні, але і негативні сторони, щодо обох сторін цього процесу. Для банківської установи, з одного боку, - це досить великий ризик, з іншого боку - збільшений дохід. Для позичальника даний процес досить легкий і доступний, але при цьому він може не занадто дешево обійтися. Але як не крути, попит на такого роду позики, не падає. Саме основне щоб банківські установи не перегинали палицю і не намагалися компенсувати свої ризики за рахунок легкого отримання більш високого доходу.P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

    

Комментарии -
0